Jeśli marzysz o niepowtarzalnych, zmysłowych i romantycznych zdjęciach jest to miejsce właśnie dla Ciebie. Każda z nas jest piękna, czasem tylko w natłoku codziennych spraw gdzieś nam się to piękno gubi... Na moich sesjach wspólnie staramy się je wydobyć, podkreślić, sprawić byś poczuła się jak prawdziwa gwiazda. Zadbamy o perfekcyjny makijaż, odpowiedni dobór dodatków, scenerię a później... tylko dobra zabawa! Zajrzyj do mojej galerii a potem...wszystko zależy od Ciebie. :-)

O mnie

Moje zdjęcie
Warszawa, mazowieckie, Poland
Witaj na moim blogu. Jestem fotografem, jest to moja wielka pasja i ogromna przyjemność. W mojej fotografii staram się wydobyc piękno z ludzi, pokazać ich inaczej niż widzą siebie na codzień...
0-600 381 948

sobota, 18 kwietnia 2009

Agata-sesja buduarowa

Miałam chyba najbardziej intensywny tydzień w życiu- próby kwartetu, spotkania z klientami, studyjna sesja do portfolio, sesja buduarowa w moim ulubionym hotelu a jutro chrzest maluszka. :-) Dziś więcej luzu więc zabieram się za nadrabianie zaległości blogowych.
Agata to urocza i przesympatyczna osóbka, już podczas pierwszego spotkania złapałyśmy dobry kontakt tak więc sesja była czystą przyjemnością. Zaczęło się od małej komplikacji - kiedy dotarłam do studia okazało się, że moja rezerwacja nie została zmieniona i możemy zacząć dopiero za godzinę. A ja jak na złość musiałam skończyć o czasie bo spieszyłam się na własny koncert, który beze mnie by się po prostu nie odbył! Postanowiłyśmy więc z Agatką przenieść się do pobliskiej kawiarni i żeby nie tracić czasu tam zrobić makijaż. Dla obsługi stanowiłyśmy pewnie niezłą rozrywkę ale co tam... efekt się liczy. :-) Agata wyglądała zjawiskowo i mam nadzieję, że narzeczony padnie trupem (nie dosłownie oczywiście) z wrażenia. Niestety zdjęcia zostały poddane cenzurze i mogę Wam pokazać tylko kilka, resztę zobaczy tylko mąż Agaty. :-)

IMG_4255

IMG_4425

Zachwyciła mnie ta sukienka-też chcę taką!!

IMG_4378

A dla osób które obawiają się sesji zdjęciowych mam dowód na to, że nie taki diabeł straszny-moje modelki często umierają ze smiechu i naprawdę trudno mi nad tym zapanować ;-)

Untitled-1

A to mój ulubiony portret a'la Julianne Moore:

IMG_4569

1 komentarz:

  1. Gratuluję pięknych zdjęc! I muszę przyznac, że na serii b&w Agata przypomina mi aktorkę Izę Kunę :-) Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy